CRM
CPQ Configurator

Rólunk

Közel 20 éve egy kis tanácsadói csapat, 16 fős baráti társaság álma valósult meg első sikeres projektünknél. Mára 250 szakértővel segítjük ügyfeleinket, legyen szó komplex bevezetések sikeres E2E kivitelezéséről, vagy egy már futó projekt lezárásához szükséges kompetenciáról.

Az IT szakterületek széles skáláját lefedjük, így komplex projektek támogatásában is az élen járunk. Cégünk átfogó tapasztalattal rendelkezik a telco-, a pénzügy-, a telematika, az egészségügyi- informatika, az energia-, valamint a telematikai szektorok területein.

Számos magyar és nemzetközi projekt sikeres megvalósításának köszönhetően tudjuk, hogy milyen kihívások merülhetnek fel a különböző méretű és profilú vállalatoknál, így nem csak ügyfeleink, de kollégáink is biztos szakmai hátteret tudhatnak maguk mögött.

Az ügyfél / a projekt

Ügyfelünk, egy magyarországi központtal rendelkező, mára már nagy-/multinacionális vállalattá fejlődött cég. Európában, az USA-ban és Ázsiában is több leányvállalattal rendelkeznek. A magyar részlegen dolgozók irányítják a kutatást és fejlesztést, a gyártást, a kiadást, a nemzetközi értékesítést és a marketinget. A munkatársaknak (belsős, külsős) mintegy a fele foglalkozik a termékfejlesztéssel. Mi 2018 tavasza óta dolgozunk ügyfelünknek. Mostanra közel 30 kollégánk segíti a folyamatokat a site-on. Salesforce, majd Apttus termékbevezetéssel kezdtünk. Jelenleg egy Aptuss-hoz kötött CPQ rendszer támogatásán dolgozunk.

Feladatok

  • Apttus CPQ paraméterezése
  • Apttus rendszer configurálása
  • SQL lekérdezések írása
  • Igényeknek megfelelően a lekérdezések testre szabása, finomhangolása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • SQL
  • Salesforce ismeret, vagy egy CRM rendszer ismerete
  • Apttus (előny)
  • Rendszer szemléletű gondolkodás
  • Angol nyelvtudás

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Lehetőséged lesz szakmai képzéseken, konferenciákon részt venni
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted
  • Stabil vállalatnál, hosszútávú munkalehetőségre számíthatsz
  • Jó hangulatú több napos külföldi és belföldi csapatépítőkön vehetsz részt

Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

  • Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt. :)
  • Még aznap – vagy ha hétvége van, akkor a következő munkanapon Andi felveszi veled a kapcsolatot.
  • Az első körön számodra sem ismeretlen terepen egy interjú beszélgetésen veszel részt ahol kitérünk a szakmai múltadra, emberi és szakmai motivációidra.
  • A második alkalommal megismerkedsz Atival és Viróval akik a recruitment csapat oszlopos tagjai.
  • Várhatóan egy Profiles teszt kitöltésére is megkérünk és ezt követően rövid időn belül meghozzuk a döntésünket és tájékoztatunk az eredményről.
  • Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

Érdekelnek a részletek

Kiket keresünk még?

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése