Sales
Key Account Manager

Rólunk

Cégünk 20 éve élen jár több magyar és nemzetközi projekt komplex IT támogatásában.

Átfogó tapasztalattal rendelkezünk a telco-, a pénzügy-, a telematika, az egészségügyi- informatika, az energia-, valamint a telematikai szektorok területein. Fő profilunk az IT konzultáció, szoftvertesztelés és fejlesztés, big data, és a CRM bevezetések.

Számos magyar és nemzetközi projekt sikeres megvalósításának köszönhetően tudjuk, hogy milyen kihívások merülhetnek fel a különböző méretű és profilú vállalatoknál, így nem csak ügyfeleink, de kollégáink is biztos szakmai hátteret tudhatnak maguk mögött.

Feladatok

  • Bevételi tervek teljesítése
  • Új ügyfélszerzés és értékesítés
  • Meglévő ügyfelek megtartása, új ügyletek generálása
  • Ügyfélelégedettség biztosítása
  • Felülértékesítési és keresztértékesítési bevételek növelése
  • Az enterprise és KKV felső szegmensében a United Consult piaci lefedettségének a növelése és technológiai partneri kapcsolat kialakítása
  • Szoros együttműködés az egyes üzletágakkal valamint a marketinggel, HR-rel
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon való részvétel

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Erős kereskedelmi, pénzügyi és technológiai tudatosság jellemez
  • A legjobb ügyfélélmény nyújtása iránti szenvedély hajt
  • Magas szintű IT piaci ismeretekkel rendelkezel ezt jól használod az üzleti célú beszélgetések alkalmával és a vevőkkel való kapcsolat kiépítésének érdekében
  • Legalább 5 éves tapasztalatod van key account management területen
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • Képes vagy angol nyelven tárgyalásokat bonyolítani
  • Rugalmasan és szívesen dolgozol együtt a cél érdekében másokkal
  • Szívesen prezentálsz és mindezt jól is csinálod
  • Proaktívan keresed a megoldásokat az ügyfeleink részére, saját céluk elérése érdekében

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Szakmai és soft skill képzéseken fejlesztheted tudásodat
  • Automatizált folyamatok támogatják a munkádat ezzel csökkentve az adminisztrációra fordítandó időt
  • Ingyenes nyelvtanfolyamon pallérozhatod nyelvtudásoda
  • Számunkra kiemelkedően fontos a szakmai és emberi közösség építése, amelynek a különböző formában megrendezett változatos tematikájú csapatépítő programjainkon te is részese lehetsz

Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

  • Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt. :)
  • Még aznap – vagy ha hétvége van, akkor a következő munkanapon Andi, Ati, vagy István felveszi veled a kapcsolatot.
  • Következik egy „HR-es kör”, ahol bemutatkozunk egymásnak; erre ne öltözz ki, mi sem tesszük.
  • Ha jól sikerül az interjú, akkor a következő körben egy szakmai interjú következik.
  • Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a csapat és a munka, akkor megállapodunk a keretekről.
  • Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

Érdekelnek a részletek

Kiket keresünk még?

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése