Fejlesztés
Medior Backend Developer

Rólunk

Közel 20 éve egy kis tanácsadói csapat, 16 fős baráti társaság álma valósult meg első sikeres projektünknél. Mára 250 szakértővel segítjük ügyfeleinket, legyen szó komplex bevezetések sikeres E2E kivitelezéséről, vagy egy már futó projekt lezárásához szükséges kompetenciáról.

Az IT szakterületek széles skáláját lefedjük, így komplex projektek támogatásában is az élen járunk. Cégünk átfogó tapasztalattal rendelkezik a telco-, a pénzügy-, a telematika, az egészségügyi- informatika, az energia-, valamint a telematikai szektorok területein.

Számos magyar és nemzetközi projekt sikeres megvalósításának köszönhetően tudjuk, hogy milyen kihívások merülhetnek fel a különböző méretű és profilú vállalatoknál, így nem csak ügyfeleink, de kollégáink is biztos szakmai hátteret tudhatnak maguk mögött.

Az ügyfél / a projekt

Globális orvostechnológiai és digitális megoldások vezető újítójához keresünk Backend Fejlesztőt az onkológiai részleg számára egy döntéstámogató software létrehozására 2-3+ év tapasztalattal.

Projekt
Klinikai döntéstámogató software létrehozása az onkológiai részleg számára a hatékonyság növelése és a személyre szabottabb betegélmény biztosítása érdekében.

Feladatok

  • Programozás és kódellenőrzés
  • Agilis, pro-aktív munkavégzés
  • Alapvető technológiai döntések meghozatala
  • Agile / CI / CD módszertan elveit alkalmazza

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Java
  • JavaScript
  • Kubernetes
  • FHIR (Fast Healthcare Interoperability Resources - új generációs szabványkeret)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Konzultánsként kiemelkedő bérezésben részesülsz
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted
  • Stabil vállalat, piacvezető ügyfelek
  • Több napos külföldi és belföldi csapatépítők

Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

  • Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt. :)
  • Még aznap – vagy ha hétvége van, akkor a következő munkanapon Andi, Ati, vagy István felveszi veled a kapcsolatot.
  • Következik egy „HR-es kör”, ahol bemutatkozunk egymásnak; erre ne öltözz ki, mi sem tesszük.
  • Ha jól sikerül az interjú és van olyan pozíciónk amely felkeltette az érdeklődésedet, akkor elindulunk abba az irányba (ha nincs azonnal konkrét lehetőség, akkor keresünk).
  • A következő körben egy szakmai interjú következik, a projekt és a kapcsolódó területek szakértőivel; erre a beszélgetésre felkészítünk, legalább egy telefonos megbeszélés keretében.
  • Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a projekt és az ügyfél, akkor megállapodunk a keretekről.
  • Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

Érdekelnek a részletek

Kiket keresünk még?

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése