Sales
Sales koordinátor

Rólunk

Cégünk 20 éve élen jár több magyar és nemzetközi projekt komplex IT támogatásában.

Átfogó tapasztalattal rendelkezünk a telco-, a pénzügy-, a telematika, az egészségügyi- informatika, az energia-, valamint a telematikai szektorok területein. Fő profilunk az IT konzultáció, szoftvertesztelés és fejlesztés, big data, és a CRM bevezetések.

Számos magyar és nemzetközi projekt sikeres megvalósításának köszönhetően tudjuk, hogy milyen kihívások merülhetnek fel a különböző méretű és profilú vállalatoknál, így nem csak ügyfeleink, de kollégáink is biztos szakmai hátteret tudhatnak maguk mögött.

Feladatok

  • A kereskedelmi vezető és az értékesítők munkájának aktív támogatása
  • Értékesítést támogató anyagok elkészítése (pl. ügyfél kommunikációs anyagok, ajánlatok, prezentációk elkészítése sablonok alapján)
  • Az UC értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó riportok elkészítése, elemzése
  • Az UC-n belüli, értékesítést támogató projektekben való részvétel
  • Az UC értékesítési kampányainak kidolgozásában (pl. célcsoport definiálás, szegmentáció) való aktív részvétel
  • Az értékesítési szervezet meetingrendjének menedzselése (pl. rendszeres sales csapat megbeszélések, pipeline review-k szervezése, azokon való aktív részvétel)
  • Új ügyfélszerzés előkészítése az értékesítők számára (különböző forrásokból érkező lead ügyfelek összegyűjtése, lista készítése a rendszerekbe való betöltéshez)
  • Meglévő ügyfelek éves ügyfélápolási tevékenységéhez kapcsolódó, a CRM rendszerbe betölthető értékesítői feladatlista előállítása az UC ügyfélkezelési és szegmentációs szabályzata alapján
  • Rendezvények esetén az értékesítők támogatása a rendezvényre történő meghívási folyamat és maga a rendezvény során (pl. e-mailek, SMS-ek kiküldése a nevükben, GDPR nyilatkozatok begyűjtése).
  • Korábbi vagy potenciális új ügyfelek adatainak ellenőrzése, aktualizálása a rendszerekben (pl. rendezvények után GDPR nyilatkozatok, ügyféladatok feltöltése

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel
  • Nem okoz számodra gondot a multitasking
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben, tudod milyen egy lendületes sales csapatot támogatni
  • Rugalmasan és szívesen dolgozol együtt a cél érdekében másokkal
  • A határidők betartása és a precíz adminisztráció az alapja a munkavégzésednek

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Szakmai és soft skill képzéseken fejlesztheted tudásodat
  • Ingyenes nyelvtanfolyamon pallérozhatod nyelvtudásodat
  • Számunkra kiemelkedően fontos a szakmai és emberi közösség építése, amelynek a különböző formában megrendezett változatos tematikájú csapatépítő programjainkon te is részese lehetsz
  • Munkád során támogató, nyitott kollégákkal fogsz dolgozni, akik értékelni fogják a lendületes, proaktív hozzáállásodat

Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

  • Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt. :)
  • Még aznap – vagy ha hétvége van, akkor a következő munkanapon Andi, Ati, vagy István felveszi veled a kapcsolatot.
  • Következik egy „HR-es kör”, ahol bemutatkozunk egymásnak; erre ne öltözz ki, mi sem tesszük.
  • Ha jól sikerül az interjú, akkor a következő körben egy szakmai interjú következik.
  • Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a csapat és a munka, akkor megállapodunk a keretekről.
  • Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

Érdekelnek a részletek

Kiket keresünk még?

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése