Big Data
Data Engineer – 4085

Rólunk

Hogy milyen UC-s színekben utazni? Egy biztos, mind a 350+ kollégánk ugyanazt mondaná: egyedi és megismételhetetlen. Szakmai és nyelvi képzések, soft skill tréningek, külföldi és belföldi csapatépítők, IT feszt, Balatonkör két keréken vagy két lábon, kUCkó alias UC-s wellness központ, tematikus kézműves délutánok, jótékonysági festés. Légy Te is részese ennek az életérzésnek!

Az ügyfél / a projekt

Cégünk jelenleg tapasztalt és lelkes szakembert keres a Microsoft platformon történő adattárház fejlesztési projektjeinkhez. A jelölt fő felelőssége az adattárházak tervezése, fejlesztése és karbantartása lesz Microsoft SQL Server környezetben, valamint az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése a legmodernebb eszközökkel és eljárásokkal.

Feladatok

  • Adattárházak tervezése és fejlesztése Microsoft SQL Server környezetben.
  • TSQL lekérdezések és tárolt eljárások írása.
  • SSIS csomagok tervezése és implementálása az adatmozgatáshoz és az adattranszformációkhoz.
  • Visual Studio használata fejlesztési feladatokhoz.
  • Részvétel a projekttervek kidolgozásában és azok végrehajtásában Confluence és Jira használatával.
  • Az adattárház fejlesztési alapelveinek betartása és végrehajtása.
  • Együttműködés a csapatokkal a fejlesztési folyamatok hatékonyabbá tétele érdekében.
  • Az Azure DevOps felületének használata a fejlesztési folyamatok támogatására és az automatizálásra.

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Tapasztalat az adattárházak tervezésében és fejlesztésében Microsoft SQL Server környezetben.
  • Kiváló TSQL ismeretek és gyakorlati tapasztalat azok alkalmazásában.
  • Mélyreható ismeretek az SSIS (SQL Server Integration Services) terén.
  • Visual Studio-ban való magabiztos fejlesztési tapasztalat.
  • Kiváló együttműködő készség és kommunikációs készség.
  • Képesség a problémamegoldásra és a hatékony döntéshozatalra.

Előny

  • Airflow ismeret
  • Azure DevOps tapasztalat
  • Informix ismerete
  • Banki előélet

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk.
  • Konzultánsként kiemelkedő bérezésben részesülsz.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.
  • Stabil vállalat, piacvezető ügyfelek.
  • Olyan menő rendezvények szervezésében vehetsz részt, mint az IT Fest.

Érdekelnek a részletek

File típus: pdf, doc, docx

Kiválasztási folyamat
Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

Rengeteg nyitott pozíciónk van, nézz körül a Karrier portálunkon és válaszd ki a tapasztalatodnak és érdeklődésednek legjobban megfelelőt. Ha épp nincs ilyen, akkor is beküldheted az önéletrajzodat, lehet így mi találunk majd meg egy lehetőséggel.

1

Önéletrajz

Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt :)

2

Személyes kapcsolat­felvétel

Amennyiben szakmai tapasztalatod és végzettséged megfelel a pozíció kiírásának néhány napon belül Andi, Fanny, Ati, István vagy Balázs felveszi veled a kapcsolatot

3

HR interjú

Ezt követi egy HR-es Teams interjú

4

Szakmai beszélgetés

Ha jól sikerül az első körös interjú hamarosan követi egy szakmai beszélgetés a terület szakértőivel

5

Keretek átbeszélése

Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a projekt és az ügyfél, akkor megállapodunk a keretekről.

6

Megállapodás

Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

7

Csapatban

Üdvözlünk a csapatban, várunk szeretettel az első napodon!

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése