Big Data
SQL Basic Support – 4272

Rólunk

Hogy milyen UC-s színekben utazni? Egy biztos, mind a 350+ kollégánk ugyanazt mondaná: egyedi és megismételhetetlen. Szakmai és nyelvi képzések, soft skill tréningek, külföldi és belföldi csapatépítők, IT feszt, Balatonkör két keréken vagy két lábon, kUCkó alias UC-s wellness központ, tematikus kézműves délutánok, jótékonysági festés. Légy Te is részese ennek az életérzésnek!

Az ügyfél / a projekt

Olyan motivált és részletekre odafigyelő SQL Alapszintű Támogatási Munkatársat keresünk csapatunkba, aki szilárd alapokkal rendelkezik SQL-ben, és szenvedélyesen nyújt kiváló technikai támogatást. Ez a szerep ideális junior vagy gyenge medior szintű jelentkezők számára, akik készek tanulni és fejlődni egy támogató környezetben. Kiváló angol nyelvtudás elengedhetetlen ebben a pozícióban.

Amit Kínálunk:

  • Támogató és együttműködő munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek.
  • Fejlett rendszerek, mint az Endure és Allegro megismerésének lehetősége.
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag.

Ha proaktív személyiség vagy, szilárd SQL alapokkal és erős érdeklődéssel a technikai támogatás iránt, bátorítunk, hogy jelentkezz. Csatlakozz hozzánk, és lépj előre karrieredben, miközben jelentős hatást gyakorolsz ügyfeleinkre és csapatunkra.

Feladatok

  • Alapszintű SQL támogatás és hibakeresés biztosítása ügyfeleink számára.
  • Az SQL adatbázisok karbantartása és optimalizálása.
  • Együttműködés a senior csapattagokkal komplex technikai problémák megoldásában.
  • Támogatási kérések és megoldások dokumentálása és nyomon követése.
  • Az adatbázisok adatintegritásának és biztonságának biztosítása.
  • Hatékony kommunikáció ügyfelekkel és belső csapatokkal angol nyelven.

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Felsőfokú végzettség informatika, számítástechnika vagy kapcsolódó területen, vagy ezzel egyenértékű gyakorlati tapasztalat.
  • Korábbi tapasztalat technikai támogatói szerepben előnyt jelent.
  • Erős szervezőkészség és több feladat egyidejű kezelésének képessége.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előny

  • Alap- vagy középszintű SQL tudás, beleértve a lekérdezések írását és adatbázis-kezelést.
  • Az Endure és Allegro rendszerek ismerete jelentős előny.
  • Erős problémamegoldó képesség és figyelem a részletekre.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt.
  • Tanulási hajlandóság és alkalmazkodóképesség új technológiákhoz és folyamatokhoz.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk.
  • Konzultánsként kiemelkedő bérezésben részesülsz.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.
  • Stabil vállalat, piacvezető ügyfelek.
  • Olyan menő rendezvények szervezésében vehetsz részt, mint az IT Fest.

Érdekelnek a részletek

File típus: pdf, doc, docx

Kiválasztási folyamat
Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

Rengeteg nyitott pozíciónk van, nézz körül a Karrier portálunkon és válaszd ki a tapasztalatodnak és érdeklődésednek legjobban megfelelőt. Ha épp nincs ilyen, akkor is beküldheted az önéletrajzodat, lehet így mi találunk majd meg egy lehetőséggel.

1

Önéletrajz

Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt :)

2

Személyes kapcsolat­felvétel

Amennyiben szakmai tapasztalatod és végzettséged megfelel a pozíció kiírásának néhány napon belül Andi, Fanny, Ati, István vagy Balázs felveszi veled a kapcsolatot

3

HR interjú

Ezt követi egy HR-es Teams interjú

4

Szakmai beszélgetés

Ha jól sikerül az első körös interjú hamarosan követi egy szakmai beszélgetés a terület szakértőivel

5

Keretek átbeszélése

Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a projekt és az ügyfél, akkor megállapodunk a keretekről.

6

Megállapodás

Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

7

Csapatban

Üdvözlünk a csapatban, várunk szeretettel az első napodon!

Kiket keresünk még?

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése