Üzemeltetés
System Operator – 4159

Rólunk

Hogy milyen UC-s színekben utazni? Egy biztos, mind a 350+ kollégánk ugyanazt mondaná: egyedi és megismételhetetlen. Szakmai és nyelvi képzések, soft skill tréningek, külföldi és belföldi csapatépítők, IT feszt, Balatonkör két keréken vagy két lábon, kUCkó alias UC-s wellness központ, tematikus kézműves délutánok, jótékonysági festés. Légy Te is részese ennek az életérzésnek!

Feladatok

  • Az üzemeltetési régiók támogatása az ÜFM üzemeltetésében lévő alkalmazásokkal kapcsolatban.
  • Együttműködés a területi MVMI desktop üzemeltetőkkel.
  • Segítség nyújtás az alkalmazások használatával kapcsolatban.
  • Oktatásban való részvétel.
  • Helpdesk bejelentések kezelése és adminisztrációja.
  • Első szintű támogatást nyújtása a felhasználóknak
  • Fejlesztési igények specifikációinak támogatása, igények képviselete.
  • Fejlesztési projektek tesztelésének támogatása.
  • Hibajelenségek felderítése, azok bejelentése a megoldók felé, koordináció MVMI-vel.
  • Egyszerű, alacsony kockázatú IT üzemeltetési feladatok ellátása az üzemi alkalmazások vonatkozásában.
  • Beérkezett változáskérések végrehajtása vagy továbbítása a felelősöknek, ennek adminisztrációja.

Szükséges ismeretek/ Használt technológiák

  • Informatikus vagy informatikus mérnök végzettség.
  • 5+ év rendszergazdai munkatapasztalt.
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • Microsoft 365 ismerete.
  • Angol nyelvtudás.
  • Önállóság és proaktív problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság
  • Képesség csapatban történő együttműködésre

Miért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk.
  • Konzultánsként kiemelkedő bérezésben részesülsz.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.
  • Stabil vállalat, piacvezető ügyfelek.
  • Olyan menő rendezvények szervezésében vehetsz részt, mint az IT Fest.

Érdekelnek a részletek

File típus: pdf, doc, docx

Kiválasztási folyamat
Mire számíts, ha jelentkezel hozzánk?

Rengeteg nyitott pozíciónk van, nézz körül a Karrier portálunkon és válaszd ki a tapasztalatodnak és érdeklődésednek legjobban megfelelőt. Ha épp nincs ilyen, akkor is beküldheted az önéletrajzodat, lehet így mi találunk majd meg egy lehetőséggel.

1

Önéletrajz

Az önéletrajzod beérkezésekor kinyitunk egy piciüveges kölyökpezsgőt :)

2

Személyes kapcsolat­felvétel

Amennyiben szakmai tapasztalatod és végzettséged megfelel a pozíció kiírásának néhány napon belül Andi, Fanny, Ati, István vagy Balázs felveszi veled a kapcsolatot

3

HR interjú

Ezt követi egy HR-es Teams interjú

4

Szakmai beszélgetés

Ha jól sikerül az első körös interjú hamarosan követi egy szakmai beszélgetés a terület szakértőivel

5

Keretek átbeszélése

Ha a szakmai interjúd is jól sikerült és számodra is szimpatikus a projekt és az ügyfél, akkor megállapodunk a keretekről.

6

Megállapodás

Amint sikerült megállapodnunk elővesszük a nagyüveges pezsgőnket!

7

Csapatban

Üdvözlünk a csapatban, várunk szeretettel az első napodon!

Csatlakozz csapatunkhoz

Szívesen fogadjuk CV-det nem meghirdetett pozíciókra is

CV beküldése